Top
Jonavoje daugėja geriamo vandens stacionarių gertuvių

Jonavoje daugėja geriamo vandens stacionarių gertuvių

2021-07-22

Jonavoje įrengtos dar trys stacionarios geriamo vandens gertuvės – Panerių gatvėje šalia formuojamos vaikų žaidimų aikštelės, Ramybės skvere ir naujame pėsčiųjų take ties Chemikų g. 23 namu.

„Tokią karštą vasarą kaip ši yra būtina nuolat gaivintis ir gerti daug vandens, todėl visus jonaviečius kviečiu vartoti šį puikų, švarų Jonavos vandenį“, - kviečia Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Šiuo metu Jonavos mieste sumontuotos iš viso aštuonios stacionarios geriamo vandens gertuvės – praktiškai kiekviename miesto mikrorajone. Pati pirmoji buvo įrengta dar 2014 m. šalia Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios.

UAB „Jonavos vandenys“ vadovo Romo Keliausko teigimu, 2019 m. per šiltąjį metų laikotarpį miestiečiai gertuvėse  išgėrė 184 m3 vandens, 2020 m. – tik 87 m3, nes dėl COVID -19 gertuvių eksploatavimas buvo nutrauktas.

Daugiausiai vandens suvartojama gertuvėse šalia vaikų žaidimų aikštelių.

 SVARBI INFORMACIJA

Sausio mėn. 25 dieną dėl įvykusios vandentiekio avarijos nutrauktas vandens tiekimas Geležinkelio gatvėje Jonavoje. Remonto darbus planuojame iki 12 val. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Moki Jonava

VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28