Top
Informuojame gyventojus apie esamą vandens kokybę Jonavos mieste ir Ragožių k. bei atliekamus darbus

Informuojame gyventojus apie esamą vandens kokybę Jonavos mieste ir Ragožių k. bei atliekamus darbus

2020-11-06

Siekiant nustatyti vandens kokybę vartojimo vietose, kuomet vykdomi dezinfekavimo darbai, š. m. spalio mėn. 19 d. ir 27 d. buvo paimti vandens mėginiai iš 6 skirtingų Jonavos miesto vietų: Mokyklos g. 6, Smėlio g. 11, Ragožių k. – UAB „Sena kalvė“; Sodų g. 3a (UAB „Baltasis pyragas“); Stoties g .23, Kosmonautų g. 48-7. Tyrimai buvo atlikti akredituotose laboratorijose – UAB „Grota“ (Eišiškių pl.26, LT – 02184 Vilnius; tel.: 8-5-2164389) ir UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“ (Kauno g.1A, LT – 0314, Vilnius. Lietuva, tel.: +370 620 32211) bei UAB „Jonavos vandenys“ geriamo vandens laboratorijoje. Gavus rezultatus paaiškėjo, kad paimtuose geriamo vandens mėginiuose kenksmingų ar pavojingų medžiagų nerasta.

Šiuo metu įmonė yra pasitelkusi specialistų pagalbą, kurie atlieka geriamo vandens įrenginių technologinių procesų analizę ir ieško priežasčių, dėl kurių padidėjo indikatorinis rodiklis. Šis procesas gali užtrukti kelis mėnesius. Norint užtikrinti geriamo vandens kokybę ir užkirsti kelią mikrobiologinės taršos atsiradimui, geriamo vandens dezinfekcija Jonavos m. ir Ragožių k. gyventojams – būtina, todėl dėl šios priežasties gali jaustis nemalonus vandens kvapas ar skonis. Geriamą vandenį ir toliau rekomenduojame gerti virintą. Apie vykstančius darbus informuosime atskirais pranešimais.

Atsiprašome dėl atsiradusių nepatogumų.VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28