Top
MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSO „Aš piešiu vandenį“ REZULTATAI

MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSO „Aš piešiu vandenį“ REZULTATAI

2020-05-20

Mokinių piešinių konkursas „Aš piešiu vandenį“ susilaukė didelio susidomėjimo. Konkursui buvo gauti  135 piešiniai. Šiuo konkursu buvo siekiama skatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, suteikti jiems galimybę išreikšti savo požiūrį į vandens saugą ir taršos prevenciją, ugdyti vertybines nuostatas ir kūrybinius gebėjimus.

Visi konkurso dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: I grupė – mokiniai iki 12 metų (įskaitytinai), II grupė – mokiniai nuo 13 iki 18 metų. Aktyvesni buvo I grupės dalyviai – gauti 96 autorių darbų, o II grupėje – 39.

Tariame didelį ačiū visiems dalyvavusiems vaikams.

Mokinių piešiniai buvo gauti dar iki paskelbto karantino pradžios, todėl komisija galėjo juos įvertinti, išrinkti nugalėtojus, tačiau nebegalėjo apdovanoti mokinių piešinių konkurso „Aš piešiu vandenį“ I etapo laureatų.

Atsižvelgiant į tai, kad karantino sąlygos sušvelnintos, konkurso organizatoriai kviečia konkurso nugalėtojus š. m. gegužės 27 d. 15.00 atvykti į UAB „Jonavos vandenys“ (adresu Kranto g. 9, Jonava) atsiimti diplomų bei dovanų, kurias su malonumu įteiks Jonavos r. savivaldybės meras.

Skelbiame mokinių piešinių konkurso „Aš piešiu vandenį“ I etapo laureatus:

 

amžiaus grupėje Iki 12 metų:

I-Rugilė Grigaitytė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija

II-Majus Geiša, Jonavos vaikų l/d „Bitutė“ priešmokyklinio ugdymo grupė,

III- Smiltė Koženiauskaitė, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcinis centras

 

amžiaus grupėje 13-18 metų:

I-Danielius Vaitkevičius, Jonavos senamiesčio gimnazija

II-Ugnė Puzinaitė, Jonavos senamiesčio gimnazija

III-Rugilė Panavaitė, Jonavos senamiesčio gimnazija

 

 

UAB „Jonavos vandenys“ dėkoja visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą, mokytojams už pagalbą ir palaikymą.VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28