Top
VANDENĮ VARTOKIME ATSAKINGAI IR TAUPIAI

VANDENĮ VARTOKIME ATSAKINGAI IR TAUPIAI

2019-06-13

Dėl karščių labai stipriai padidėjo vandens suvartojimai, ypač kaimiškose seniūnijose. Momentiniai vandens vartojimai išaugo du, tris ir daugiau kartų nei įprastai. Šiuo metu kaimuose eksploatuojami vandens gerinimo įrenginių pajėgumai sumontuoti įvertinus gyventojų skaičių ir atsižvelgus į higienos norminių aktų reikalavimus dėl geriamojo vandens kiekio vienam asmeniui. Tačiau nėra įvertinti vejų, sodų, daržų laistymai bei dideli momentiniai vandens paėmimai, ypač esant tokioms aukštoms lauko temperatūroms.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl stipriai išaugusio geriamojo vandens poreikio padidėjo vandens greitis vamzdynuose, o tai gali sukelti nežymų vandens kokybės pablogėjimą.

Jonavos mieste eksploatuojamų geriamojo vandens įrenginių pajėgumų šiai dienai užtenka, todėl miesto gyventojai nejaučia geriamojo vandens trūkumo.

Atsižvelgusi į susidariusią situaciją, bendrovė prašo gyventojų būti socialiai atsakingiems ir esant tokiems karščiams naudoti vandenį tik būtiniems poreikiams.VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28