Top

Kiti projektai

  • 2020 m. gegužės m. UAB „Jonavos vandenys“ eksploatuojamoje Išorų kaimo vandenvietėje išgręžė žvalgomąjį gręžinį aukštesniame vandeningame sluoksnyje bei paėmė vandens tyrimus.  Gauti tyrimų rezultatai parodė, kad žvalgomais gręžinys pasiteisino, todėl buvo įrengtas nuolatinis gręžinys, sutvarkyti gręžinio dokumentai bei atlikti pakartotini vandens tyrimai iš naujo gręžinio. Norime pasidžiaugti, kad gręžinys pasiteisino ir dabar Išorų k. gyventojams jau tiekiamas visus  HN 24:2017 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimus“.

SVARBI INFORMACIJA

Šių metų rugsėjo mėn. 22 d. dėl vandentiekio linijos remonto darbų nutrauktas vandens tiekimas Paberžės ir Kvietkučių g. Šilų kaime . Remonto darbus planuojame iki 13 val. Atsiprašome dėl nepatogumų.

VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28