Top

Kaip ir kokiais tikslais UAB „Jonavos vandenys“ tvarko jūsų asmens duomenis

Nuo šių metų gegužės 25-osios visoje Europos Sąjungoje įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas 2016/679, įpareigoja įmones ir organizacijas itin atidžiai ir saugiai rinkti, tvarkyti ir valdyti asmens duomenis, tuo tarpu asmeniui suteikiama daugiau galimybių kontroliuoti kaip tvarkomi ir kur naudojami jų duomenys.

Kaip UAB „Jonavos vandenys“ tvarko Jūsų duomenis bei kokias teises turite Jūs vadovaujantis Europos Sąjungos (ES) Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 2016/679 nuostatomis galite susipažinti atsisiuntę žemiau esantį dokumentą.

Mums rūpi Jūsų saugumas!

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad UAB „Jonavos vandenys“ siekdama tinkamai užtikrinti Jūsų duomenų saugumą visą asmens duomenis sudarančią informaciją teikia tik sutartį su įmonę pasirašiusiam asmeniui. Prašome pasitikrinti ar savo vardu esate sudarę paslaugų teikimo sutartį su UAB „Jonavos vandenys“. Atkreipiame dėmesį, kad paslaugų teikimo sutartys sudaromos su vienu iš savininku. Jei jų yra keli, asmenys tarpusavyje turi sutarti, kuris iš jų sudarys paslaugų teikimo sutartį. Jei Jūsų sutartis pasirašyta iki 2017 m. sausio 1 d., siūlome ją atnaujinti. Visą informaciją apie suatrčių sudarymą rasite http://www.jonavosvandenys.lt/sutarciu-sudarymas-gyventojams/.

Jei pageidaujate, kad informacija būtų teikiama pvz.: giminaičiui, sutuoktiniui ar kitam asmeniui, turite užpildyti prašymo formą "Prašymas dėl informacijos teikimo būdų" ir ją pateikti paštu, el. paštu kat@jonavosvandenys.lt arba galite užpildyti atvykę į Klientų aptarnavimo tarnybą, adresu Kranto g. 9 Jonava. Prie šio prašymo turi būti pateikta, prašyme dėl informacijos teikimo būdų, nurodyto asmens sutikimo forma "Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo".

Bendro pobūdžio informacija – paslaugų kainos, sutarčių sudarymo tvarka ir kita vieša informacija teikiama visiems.

Kodėl įmonei svarbūs Jūsų kontaktiniai duomenys?

  • pranešti apie kainų pasikeitimus;
  • siųsti sąskaitas – mokėjimo pranešimus;
  • informuoti apie avarijas, vandens tiekimo sutrikimus;
  • informuoti apie vykdomus ar planuojamus vykdyti remonto darbus (vandens apskaitos prietaisų keitimas, tinklų remontas).

Pasitikrinti ar Jūsų kontaktiniai duomenys yra teisingi galite:

  • prisijungę www.jonavosvandenys.lt Savitarnoje;
  • paskambinę į Klientų aptarnavimo tarnybą +370 349 53628;
  • atvykę į Klientų aptarnavimo tarnybą adresu Kranto g. 9, Jonava;
  • atsiuntę duomenis el. paštu kat@jonavosvandenys.lt.

UAB „Jonavos vandenys“ patvirtintos duomenų tvarkymo taisyklės:

 UAB "Jonavos vandenys" asmens duomenų apsaugos įgyvendinimo ir vykdymo kontrolę padeda užtikrinti

Asmens duomenų apsaugos pareigūnas

Advokatų profesinė bendrija "APB Protego"

duomenu.apsauga@protego.lt +370 694 90339

SVARBI INFORMACIJA

Šių metų birželio mėn. 21 d. dėl naujų vandentiekio tinklų prijungimo darbų nuo 10 val. iki 15 val. bus nutrauktas vandens tiekimas vandens vartotojams, gyvenantiems Užusalių kaime Taikos g (nuo Nr.1 iki Nr. 18 imtinai) ir Gėlių g.

Moki Jonava

VANDENS APSKAITOS PRIETAISŲ TIKRINIMAS

Jonavos mieste: (8 605) 196 58

NEBŪKITE PATIKLŪS!

UAB „Jonavos vandenys” prašo gyventojų nebūti patikliais ir visuomet įsitikinti, kad asmuo norintis patikrinti, pakeisti vandens apskaitos prietaisą yra tikrai Vandens tiekėjo atstovas.
Prieš įsileidžiant į patalpas paklauskite asmens vardo, pavardės, paprašykite parodyti darbuotojo pažymėjimą, kilus abejonių skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą (8 349) 536 28